Tükendi
Vestel NF620 CSY No-Frost BuzdolabıVestel NF620 CSY No-Frost BuzdolabıVestel NF620 CSY No-Frost BuzdolabıVestel NF620 CSY No-Frost Buzdolabı
Buzdolabı Ürün Kodu : 6ztaxy6g

Vestel NF620 CSY No-Frost Buzdolabı

7.100,00 ₺ 7.650,00 ₺ 7% indirim
Ürün Tipi: Çift KapılıEnerji Sınıfı: A +Brüt Hacmi: 620 lt
Markalar
Renk
Ürün Tipi
Enerji Sınıfı
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

Vestel NF620 CSY No-Frost Buzdolabı

7.100,00 ₺
Vestel NF620 CSY No-Frost Buzdolabı Vestel NF620 CSY No-Frost Buzdolabı 7.100,00 ₺ 7.650,00 ₺
Ürün Detayları

VESTEL NF620 CSY A+ 620 lt No-Frost Buzdolabı, ev tipi kullanıma uygun olarak geliştirilen fiyat performans ürünleri kategorisinde yer alıyor. Yaşam alanlarının en fazla ihtiyaç duyulan eşyaları arasında yer alan buzdolabı, geniş iç hacmi ve ergonomik tasarımı ile dikkat çekiyor. Yeni nesil akıllı teknoloji ürünleri kategorisinde bulunan Vestel çift kapılı No-Frost Buzdolabı dijital kontrol paneli ve solo kullanım şekli ile ön plana çıkıyor. No-Frost özelliğine sahip Vestel Buzdolabı, gelişmiş hava dolaşımı sayesinde dondurucu bölmede karlanma oluşumunu önlüyor. Gıdaların taze kalmasını sağlayan buzdolabı modeli, değişen mevsim şartlarına bağlı olarak çeşitli yiyecek ve içecek ürünlerini saklamayı kolaylaştırıyor. Üç boyutlu soğutma sistemi bulunan ürün, otomatik sıcaklık kontrolü ile yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde korunmasını sağlıyor. De-frost sistemi bulunan cihaz buzlanma yapmıyor ve 0°C bölmesi ile kahvaltılıkları saklamayı kolaylaştırarak ürünlerin tazeliğini profesyonel bir şekilde koruyor.


Enerji Tasarrufu Sağlayan Teknoloji

Temperli ve serigrafili cam raf tasarımları ile ön plana çıkan Vestel buzdolabı modeli, daha fazla ürünü sorunsuz bir şekilde taşımayı sağlıyor.

Dayanıklı ve kırılmaz cam raflara ek olarak hızlı dondurucu bölmesi bulunan cihaz, yiyecek ve içecekleri hızlı bir şekilde donduruyor ve kullanım kolaylığı sağlayan işlevsel rafları ile daha önce dondurulan gıdalarla temasını önlüyor.


Çok amaçlı bölme sistemi ile kullanıcılara sunulan ürün, kısa süre içerisinde tüketilmesi gereken gıdaları muhafaza ederek daha uzun süre taze kalmalarına olanak sağlıyor.

Dört adet soğutucu cam raf bölme içeren No-Frost buzdolabı, daima soğuk kalması gereken yiyecek ve içeceklerin ihtiyaç duyulduğunda taze bir şekilde servis edilmesine yardımcı oluyor.

Cam raftan LED aydınlatma özelliği bulunan ürün, günün her saatinde yiyecek ve içeceklere kolay bir şekilde ulaşmayı sağlayarak tüketilmesi gereken gıdaları erkenden fark etmeyi kolaylaştırıyor.

A+ enerji sınıfında yer alan buzdolabı modeli, kapısı açık kaldığında kullanıcıları uyarıyor ve çocuk kilidi özelliği ile ebeveynlerin kontrolünü kolaylaştırıyor.


Uzun Süreli Kullanım Sağlayan Buzdolabı Donanım Özellikleri

Ürün Tipi: Çift Kapılı

Enerji Sınıfı: A +

Brüt Hacmi: 620 lt

Ses Seviyesi (dB): 43 dB

Boyutlar (Y x G x D): 195 x 76 x 79 cm

Marka Hakkında

1984 yılında kurulan Vestel, kendi teknolojisini geliştirerek yaşam alanlarında pratik ve işlevsel kullanım sağlayan beyaz eşya modelleri ile dikkat çekiyor. Dünya genelindeki yenilikleri yakından takip eden marka, beyaz eşya alanında yaptığı AR- GE çalışmaları ile ön plana çıkıyor. Vestel teknolojisi ile üretilen No-Frost buzdolabı modeli, dayanıklı ve sağlam yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Kullanıcıların beklentilerini karşılamaya yönelik olarak tasarlanan cihaz üst düzey bir kullanım tecrübesi yaşatıyor.


Kullanıcıların Yaşam Standartlarına Uyum Sağlayan Ayarlanabilir Kullanım Modu Seçeneği

Yiyecek ve içeçeklerin belirli bir ortam ısısının altında kalarak uzun süre tazeliğini korumasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanan Vestel No-Frost buzdolabı, dokunmatik kontrol paneli ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Özel kullanım ayarları ile dikkat çeken model; ekonomi, tatil ve parti modlarında kullanılabiliyor. No-Frost buzdolabı uzun süre kullanılmayacağı zaman tatil moduna alınabiliyor. Yiyecek ve içeceklerin minimum soğuklukta uzun süre tazeliğini korumasına imkan sağlayan tatil modu seçeneği kullanıcılar için kolaylık sunuyor. Parti modu seçeneği ile dondurucuya konulan içecekler ideal soğukluğa ulaştığında akıllı buzdolabı kullanıcıları sesli bir şekilde uyarıyor. Ekonomi modu seçeneği bulunan cihaz, güç tüketimini azaltarak enerji tasarrufu sağlıyor. Dört adet soğutucu raf bölmesi bulunan cihaz, geniş hacimli ve dayanıklı bir buzdolabı arayanlar için kaliteli alternatifler arasında yer alıyor.

 

Genel

 

· Ürün Tipi: No-Frost

· Seri: Akıllı

· Genişlik: 76

· Enerji Sınıfı: A+

· Toplam Brüt Hacim (lt): 620

· Ürün Rengi: Siyah Cam

· Boyutlar (YükseklikxGenişlikxDerinlik): 195 x 76 x 79 cm

· Elektrik Tüketimi: 1,294 kWh/24 saat

· Dondurma Kapasitesi: 10 kg/24 saat

 

Soğutma Sistemi

 

· 3 Boyutlu Soğutma Sistemi: Var

· Akıllı Defrost Sistemi: Var

· 0°C (Kahvaltılık) Bölmesi: Var

· Otomatik Sıcaklık Kontrolü: Var

 

Soğutucu

· Soğutucu Raf Tipi: Cam Raf

· Soğutucu Raf Sayısı: 4


Dondurucu

· Derin Dondurucu Yıldız Sınıfı: 4 Yıldız

· Dondurucu Raf Adedi: 1

· Dondurucu Kapı Raf Adedi: 2

 

Aydınlatma

· Soğutucu Led Aydınlatma: Var

· Cam Raftan LED Aydınlatma: Var

· Dondurucu Led Aydınlatma: Var

 

Kontrol Sistemi

· Kontrol Paneli: Dokunmatik & Elektronik

· Ekran Tipi: LED

· Ekonomi Modu: Var

· Drink Cool (Parti Modu): Var

· Tatil Modu: Var

· Hızlı Soğutucu Modu: Var

· Hızlı Dondurucu Modu: Var

 

Diğer Özellik Ve Teknolojiler

· Temperli Cam Raflar (Kırılmaya Dayanıklı): Var

· Çocuk Kilidi: Var

· Ekran Koruma: Var

· Kapı Açık Alarmı: Var

· Değiştirilebilir Kapak Açılış Yönü: Var

· Hareket Kolaylığı Sağlayan Tekerlekler: Var

 

Ek Özellikler

· Hızlı Dondurucu Bölme: Var

· Etlik Kutusu: Var

· Kapı İçi Peynir Ve Tereyağ Rafı: Var

 

Özellikler
Markalar VestelVestel
Renk Siyah
Kullanım Şekli Solo
Ürün Tipi Çift Kapılı
Enerji Sınıfı A++
Puanlar & Yorumlar

Vestel NF620 CSY No-Frost Buzdolabı

Vestel NF620 CSY No-Frost Buzdolabı
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı