Tükendi
Vestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini BuzdolabıVestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini BuzdolabıVestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini BuzdolabıVestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı
Buzdolabı Ürün Kodu : 75VMNUM8

Vestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

1.300,00 ₺ 1.650,00 ₺ 21% indirim
Ürün Tipi: Büro TipiSoğutma Tipi: Frost FreeBrüt Hacim: 120 lt
Markalar
Renk
Enerji Sınıfı
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

Vestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

1.300,00 ₺
Vestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı Vestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı 1.300,00 ₺ 1.650,00 ₺
Ürün Detayları

Dükkanlar, mağazalar ve ofisler için üretilen Vestel EKO SB120 A+ 120 lt Frost Free büro tipi buzdolabı, ev ve benzeri kapalı mekanlarda duyulan ihtiyaçlara göre tasarlanmış özellikler taşıyor. Doğa ve teknoloji dostu bir ürün olan Vestel büro tipi buzdolabı modeli, titiz kalite kontrollerinden geçirilerek kullanıma sunuluyor. Tezgah seviyesi buzdolabı modellerinden biri olan Vestel SB120, bu özelliği ile yatak ve kahvaltı sunan otel, motel gibi tesisler tarafından da tercih ediliyor. Kırılmaya karşı özel dayanıklı raflar ve değiştirilebilir kapı açılış yönü Vestel büro tipi buzdolabı modelinin kullanışlı özellikleri arasında yer alıyor.


Kullanışlı ve Güvenli Tasarım

Buzdolabının içinde yer alan termostat düğmesi sıcaklık ayarlarını soğutucu ve dondurucu bölümleri için otomatik olarak yapıyor.

Hızlı dondurma, normal kullanım konumu ve daha az soğutma olmak üzere üç ayrı soğutma konumu bulunuyor.

Cihazın içerisinde; dondurucu bölme, soğutucu bölme, sebzelik, şişelik ve kapı rafları gibi kullanım alanları yer alıyor.

Büyük ve ağır yiyecekleri muhafaza etmek üzere tasarlanan temperli ve serigrafili özel cam raflar, Vestel Frost Free buzdolabı modeline güvenli kullanım niteliği kazandırıyor.

Değiştirilebilen kapı açılış yönleriyle dikkat çeken Vestel buzdolabı modeli, mutfağınızın tasarımına göre gerekli düzenlemeyi yapmanıza olanak sağlıyor.


Teknik Özellikler ve Tasarruflu Enerji Kullanımı

Ürün Tipi: Büro Tipi

Soğutma Tipi: Frost Free

Brüt Hacim: 120 lt

Enerji Sınıfı: A+

Ses Seviyesi: 41 dB (A)

Vestel Frost Free büro tipi buzdolabı modelinin tasarımına eklenen ayarlanabilir ön ayaklar, cihazın sarsıntısız ve düzgün bir performansla çalışmasını sağlıyor. Ayaklar, ayarlama esnasında, saat yönünde ya da ters yönde çevrilebiliyor. Buzdolabının termostat ayar düğmesi üzerinde bulunan 1-5 değerleri arasında azalan ve artan soğukluk derecesi, mevsime göre ayarlanarak, önemli oranda enerji tasarrufu sağlanabiliyor.


Aksesuarlar ve Uyarı Göstergesi

Buzluk, yumurtalık gibi ek aksesuarlar ile donatılan Vestel A+ 120 lt Frost Free buzdolabı modelinde ayrıca dondurucu kapak açık/kapalı göstergesi bulunuyor. Dondurucu bölmenin kapı kolu üzerinde yer alan gösterge rengi değişerek, kapının açık ya da kapalı olduğunu gösteriyor. Bu ışıklı gösterge sayesinde dondurucu bölmenin buzlanması ve gereksiz enerji kayıpları yaşanması önlenmiş oluyor.


Teknolojinin Güçlü ve Kaliteli Markası Vestel

Türkiye TV pazarında lider markalardan biri olan Vestel, beyaz eşyada da iddiasını kanıtlayacak modellere imza atmasıyla ön plana çıkıyor. 1984 yılında kurulan şirket, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 1994 yılından itibaren Zorlu Holding bünyesine katılan marka, 16’sı yurt dışında olmak üzere toplam 23 şirketten oluşuyor. Vestel Şirketler Grubu; beyaz eşya, tüketici elektroniği, bilgi teknolojileri, dijital ürünler, LED aydınlatma ve savunma alanlarını da içine alan geniş bir yelpazede üretimde bulunuyor.


Temperli Özel Cam Raflar ve Kullanışlı İç Hacim

Vestel EKO SB120 buzdolabı modeli, soğutucu ve dondurucu olmak üzere toplam 120 lt kapasite yiyecek saklama alanı sunuyor. Dondurucu bölme 12°C değerine kadar soğutma yapabiliyor. Üç konumlu termostat ayarı 5’de iken hızlı dondurma, 3-4’de normal kullanım, 1-2 konumunda ise daha az soğutma yaparak kışın enerji tasarrufuna imkan sağlıyor. Kapalı mekanlar için üretilen Vestel EKO buzdolabı; dükkan, mağaza ve ofislerde ve personel mutfaklarında kullanılabiliyor. Evler, çiftlik evleri, otel, motel ve diğer konaklama tesislerindeki konuk odalarında da tasarımı ve boyutlarıyla tercih ediliyor. Temperli özel cam rafları ve kullanışlı iç hacmi ile dikkat çeken Vestel EKO Frost Free büro tipi buzdolabı modelinin kaliteli performansından faydalanmak ve satın almak için hemen harekete geçebilirsiniz.

 

 

Özellikler
Markalar VestelVestel
Renk Beyaz
Kullanım Şekli Solo
Ürün Tipi Tek Kapılı
Enerji Sınıfı A+++
Puanlar & Yorumlar

Vestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

Vestel EKO SB120 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı