Tükendi
Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık MakinesiVestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık MakinesiVestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık MakinesiVestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
Bulaşık Makinesi Ürün Kodu : 7ivvgjqu

Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

2.330,00 ₺ 2.670,00 ₺ 12% indirim
Renk: InoxSes Seviyesi (dB): 49Kapasite: 12 Kişilik
Markalar
Enerji Sınıfı
Renk
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

2.330,00 ₺
Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi 2.330,00 ₺ 2.670,00 ₺
Ürün Detayları

Ülkemizin önde gelen kuruşlarından biri olarak hizmet veren Vestel, akıllı ev eşyaları ve beyaz eşya sektöründe son teknoloji ile üretim yapıyor ve bu ayrıcalıklı ürünlerini satışa sunmaya devam ediyor. Markanın ileri teknolojiyi tasarımla buluşturduğu Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi, işlevsel özellikleri ile birlikte bulaşık yıkama işlemini konforlu ve pratik bir deneyime dönüştürüyor. Şık tasarımı ile beğeni toplayan Vestel markalı ürün, metalden üretilen filtrelere sahip bulunuyor. Üretildiği filtre malzemesi ve paslanmaz iç gövdesi ile Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi, hem daha hijyenik hem de daha uzun süreli bir kullanım ömrüne sahip bulunuyor. Ekonomik ve yoğun olmak üzere 4 farklı yıkama programı seçeneği sunan son teknoloji ile üretilen ürün, bu sayede bulaşıkların yapısına ve kirlilik derecelerine göre özel olarak yıkama işlemi gerçekleştirebiliyor.


Aktif kurutma sistemi ile kurutma işlemini gerçekleştirebilen Vestel marka bulaşık makinesi, program seçiminin elektronik bir şekilde yapılmasına da olanak sağlayabiliyor. Vestel imzalı ürün, A++ enerji tüketimi sınıfının güçlü bir üyesi olarak ön plana çıkıyor. Bu teknolojisi sayesinde doğal kaynakları etkili bir şekilde kullanıyor, doğaya dost bir şekilde çalışıyor ve gereksiz enerji tüketiminin büyük oranda önüne geçebiliyor. Program, Kalan Süre, Parlatıcı ve Tuz Göstergelerine sahip olan ürün, bu sayede sözü edilen etmenlerin takibinin kolay ve pratik bir şekilde yapılmasına fırsat tanıyor. Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi, yıkama işlemini kısa programda 30 dakika, ekonomik yıkama programında ise 165 dakikada gerçekleştirebiliyor.


Zamanın İlerisinde Yer Alan Teknolojik Özellikler

Su Taşma Emniyeti özelliğine sahip olan Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi, bu özelliği ile su sızıntılarında yıkama işlemini otomatik olarak durduruyor, makine içerisinde yer alan suyun tahliye işlemine başlayabiliyor. Bu sayede çok daha güvenli bir yıkama işlemi gerçekleşmiş oluyor.


Güvenlik özellikleri arasında yer alan Çocuk Kilidi özelliği ile tuşlarını kilitleyen ve çocuk müdahalelerinin önüne geçebilen ürün, bu sayede hem çocuklar hem de ev ortamı için daha güvenli bir bulaşık yıkama deneyimi sunabiliyor.


Ayarlanabilir Üst Sepet özelliğine sahip olan Vestel markaya sahip ürün, üst sepet dolu ve yüklü olsa bile yükseklik ayarı yapılmasına olanak sağlayabiliyor.

Yıkama Erteleme özelliği ile bulaşık yıkama işleminin saatlerce ertelenmesine ve kullancıya en uygun zaman diliminde yapılmasına olanak sağlayabiliyor.

Fincan Rafları, Katlanabilir Teller, Sepet Tutamağı gibi pratik sepet/raf özellikleri sayesinde bulaşık yerleştirme ve yıkama işlemi sonrasında bulaşık boşaltma işlemlerini pratik bir deneyime dönüştürebiliyor.


Türk Mühendislerinin İmzasını Taşıyan Donanım Özellikleri

Program Sayısı: 4

Yıkama Kapasitesi: 12 Kişilik

Enerji Sınıfı: A++

Ürün Boyutları (Y x G x D): 87 cm x 59.6 cm x 57 cm

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 258 kWh

Su Tüketimi (lt/program): 12 lt

Ses Seviyesi (dB): 49 dB

Türkiye'nin Teknoloji Alanındaki Gururu

1984 yılında kurulan ve 1994 yılından itibaren Zorlu Holding bünyesi altında hizmet veren Vestel, ürettiği akıllı ev eşyaları ve beyaz eşyalar ile tüketicilerden büyük beğeni toplayan markalar arasında yer alıyor. Teknolojiyi her eve ulaştırmayı amaçlayan Vestel, bu doğrultuda uygun fiyat aralıkları ile de tüketicilerin sık tercih ettiği markalar arasındaki yerini koruyor.


Kolay Kullanım

Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi, bünyesinde bulundurduğu göstergesi ve kullanımı kolaylaştıran özellikleri ile tüketiciye oldukça rahat ve pratik bir kullanım sunuyor.

 

Özellikler
Markalar VestelVestel
Enerji Sınıfı A++
Renk Siyah
Kullanım Şekli Solo
Kapasite 9 Kişilik
Program Sayısı 8
Puanlar & Yorumlar

Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Vestel BMA-407 I A++ 4 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı