Tükendi
Vestel BM- 401 I A+ 4 Programlı Bulaşık MakinesiVestel BM- 401 I A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bulaşık Makinesi Ürün Kodu : evc3k1lu

Vestel BM- 401 I A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

1.960,00 ₺ 2.200,00 ₺ 10% indirim
Renk: InoxSes Seviyesi (dB): 49Kapasite: 12 Kişilik
Markalar
Renk
Kullanım Şekli
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

Vestel BM- 401 I A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

1.960,00 ₺
Vestel BM- 401 I A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi Vestel BM- 401 I A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi 1.960,00 ₺ 2.200,00 ₺
Ürün Detayları

Bulaşıklarınızın türüne göre tercih edebileceğiniz hızlı, yoğun, süper ve ekonomik olmak üzere 4 ayrı yıkama programı seçeneği sunan Vestel BM- 401 I A+ bulaşık makinesi, enerji tasarruflu ve fonksiyonel bir cihaz olarak öne çıkıyor. Seçtiğiniz programa göre yıkama suyu sıcaklığını, kullanılacak suyun miktarını ve yıkama süresini ayarlayarak hem zamandan hem de elektrik ve sudan tasarruf etmenizi sağlıyor. Böylece bulaşıklarınızın yoğunluğuna en uygun programı belirleyerek en kusursuz sonuca ulaşmanıza imkan tanıyor. Son derece şık ve estetik bir görünüm sergileyen Inox yapılı cihaz, şıklığını tamamlayan LED ekranından ise yıkama programlarının toplam sürelerini ve seçilen programın bitimine kalan süreyi görüntülüyor. 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip olan solo ürünün, parlatıcı ve tuz seviyelerinin takibi için ayrıca göstergeleri bulunuyor. Paslanmaz çelikten iç gövdesi ve metal filtresi, çok daha hijyenik bir kullanım vadederken, cihazın dayanıklılığını da artırarak ömrünü uzatıyor.


Üstün Teknolojik Donanım

Birkaç bulaşık opsiyonu bulunan ürün, az miktarda bulaşığı yıkama kolaylığı tanıyor. Makinenizin dolmasını beklemeden, mevcut bulaşık oranınca elektrik ve su tüketerek bulaşıklarınızı yıkamanıza olanak veren bu özellik sayesinde, dilerseniz yalnızca üst ya da alt sepeti, dilerseniz her iki sepeti birden kullanarak yıkama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Zaman erteleme fonksiyonu ile belirlediğiniz programı gün içerisinde istediğiniz saatte yıkamaya başlayacak şekilde dilediğiniz kadar erteleyebilirsiniz. Böylece cihazınızı siz uykudayken ya da eve geldiğinizde yıkama işlemini bitirmiş olacak şekilde rahatlıkla programlayabilirsiniz.


Yüksekliği ayarlanabilir üst sepet özelliği, her şekil ve boyuttaki bulaşıklarınızı makinenize rahatlıkla yerleştirmenizi sağlıyor. Sepetinizi doldurduktan sonra eşyalarınızın durumuna göre kolayca değişebilen yükseklik ayarı, sizi hiç uğraştırmıyor ve bulaşıklarınızı sığdırmak için defalarca yerini değiştirmek zorunda bırakmıyor.


Üst ve alt sepetteki katlanabilir tel özellikleri, tencere ve tava gibi büyük ebatlı eşyalarınıza yer açmanızı kolaylaştırıyor. Ayarlanabilir fincan rafları ise yerleştireceğiniz bardak, fincan ve kupa gibi mutfak eşyalarınızı boyutuna göre kolaylıkla düzenlemenize ve kırılmadan güvenli bir şekilde yıkamanıza imkan tanıyor.


Su taşma emniyet sistemi, olası su sızıntılarında ve taşma ihtimali durumunda devreye girerek su girişini otomatik olarak kapatıyor.


Önemli Teknik Özellikler

Program Sayısı: 4

Yıkama Kapasitesi: 12 kişilik

Enerji Sınıfı: A+

Ürün Boyutları(YxGxD): 85cmx59.8cmx59.8cm

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) : 285 kWh

Su Tüketimi (lt/program): 12

Ses Seviyesi (dB): 49 dB


Üstün Performans, İşlevsellik ve Dayanıklılık Bir Arada

İleri teknoloji ürünü ve yüksek enerji tasarruflu Vestel BM- 401 I A+ 4 programlı bulaşık makinesi; üstün performansı, konforlu bir kullanım vadeden fonksiyonel özellikleri ve estetik görünümü ile beğeni topluyor. Paslanmaz çelikten imal edilen iç ve dış gövdesinin yanı sıra filtre, alt ve üst sepet, çatal kaşık sepeti, bardak rafları ve sepet telleri gibi aksamları da kırılma ve çürümeye karşı dayanıklı özel plastik ve metal malzemeden üretilmiş bulunuyor. Uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanmanız üzere her detayı düşünülerek tasarlanmış olan cihaz, bulaşıklarınızı yoğunluğu ve türüne uygun programlar seçerek yıkadığınız takdirde beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Ayrıca bulaşıklarınızı ilgili bölmelere en uygun şekilde yerleştirmeye özen göstererek ve çalıştırmadan önce pervanelerin hareketlerinin kısıtlanmadığından emin olarak makinenizin yıkama performansını artırabilirsiniz. Doğru deterjan, parlatıcı ve tuz tüketimiyle ise en iyi sonuçlara erişebilirsiniz.

 

Özellikler
Markalar VestelVestel
Renk Inox
Kullanım Şekli Solo
Kapasite 9 Kişilik
Program Sayısı 10
Enerji Sınıfı A++
Puanlar & Yorumlar

Vestel BM- 401 I A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Vestel BM- 401 I A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı