Tükendi
Siemens KG76NAI32N No-Frost BuzdolabıSiemens KG76NAI32N No-Frost BuzdolabıSiemens KG76NAI32N No-Frost BuzdolabıSiemens KG76NAI32N No-Frost Buzdolabı
Buzdolabı Ürün Kodu : 48VMGUMT

Siemens KG76NAI32N No-Frost Buzdolabı

6.600,00 ₺
Ürün Tipi : Kombi Tipi BuzdolabıEnerji Sınıfı : A++Brüt Hacim : 578 Lt
Markalar
Renk
Enerji Sınıfı
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

Siemens KG76NAI32N No-Frost Buzdolabı

6.600,00 ₺
Siemens KG76NAI32N No-Frost Buzdolabı Siemens KG76NAI32N No-Frost Buzdolabı 6.600,00 ₺
Ürün Detayları

Siemens mühendisliği ve inovasyonunun gücüyle şekillenen yeni nesil teknolojilere sahip buzdolabı modelleri, kullanıcıların tüm soğutma ve dondurma ihtiyaçlarına fonksiyonel çözümler sunuyor. İleri soğutma ve dondurma sistemleriyle öne çıkan Siemens KG76NAI32N A++ 521 lt No-Frost Buzdolabı, fark yaratan buzdolabı modelleri arasında yer alıyor. Alttan donduruculu özelliğiyle daha rahat bir kullanım özelliği gösteren cihaz, şık ve sade tasarımıyla mutfaklara modern bir hava kazandırıyor. Geniş iç hacmiyle tüm yiyecek ve içecekler için fazlasıyla alan bulunduran cihaz, yüksekliği ayarlanabilir cam rafları ve yedi adet kapı rafıyla buzdolabını daha düzenli tutmanıza olanak tanıyor.


İdeal Kullanım Özellikleri

HyperFresh Plus teknolojisi balık, et ve şarküteri ürünleri gibi ürünleri iki kat daha uzun süre taze tutabiliyor.

BigBox ünitesi, büyük ve ağır gıdalar için fonksiyonel dondurucu alanı oluşturuyor.

Sıcaklık değişimlerine ani tepkiler veren freshSense teknolojisi uzun süreli tazelik sunuyor.

Yüksek enerji tasarrufuyla doğal kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Çizilmelere karşı dayanıklı inox gövde yapısı kolay temizlenebilme özelliğiyle dikkat çekiyor.


Fark Yaratan Teknik Özellikler

Ürün Tipi : Kombi Tipi Buzdolabı

Enerji Sınıfı : A++

Brüt Hacim : 578 Lt

Dondurucu Kısım Hacmi : 115 lt

Ses Seviyesi : 42 dB

Yıllık Enerji Tüketimi : 335 kWh/yıl

Ürün Boyutları (YxGxD) : 186 x 75 x 84 cm


LCD göstergeli elektronik kontrol paneli, daha uzun süreli tazelik sağlayan HyperFresh Plus teknolojisi, elektrik kesintisinde 27 saate kadar saklama özelliği, dondurucu bölümde kar ve buz oluşumunu engelleyen no-frost özelliği gibi fark yaratan özellikler, cihazın kullanım avantajı sunan özellikleri arasında bulunuyor.


Teknolojide Kalitenin ve Güvenilirliğin Adresi

1847 yılında Almanya'da kurulan Siemens, pek çok farklı sektörde hayatı kolaylaştıran teknolojiler üretiyor. 165 yıldır kusursuz teknolojinin, kalitenin, güvenilirliğin ve yeniliğin öncüsü olan marka, 200'den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hitap ediyor. Enerji kaynaklarının daha verimli kullanılmasına yönelik inovasyon çalışmalarıyla bilinen Siemens, çevre ve kullanıcı dostu teknolojileri hayata geçiriyor.


İki Kata Kadar Uzun Süren Tazelik

Yeni nesil soğutma teknolojileriyle dikkat çeken Siemens KG76NAI32N A++ 521 lt No-Frost Buzdolabı; tüm sebze, meyve ve gıda ürünleriyle içecekleri iki kata kadar daha taze tutabiliyor. Nem oranının ayarlanabildiği HyperFresh Plus çekmecesinde; özellikle çabuk bozulabilen sebze ve meyveler, şarküteri ürünleri, et ve balık gibi hassas yiyecekler iki kata kadar daha uzun süre taze kalabiliyor. Sürgülü ve tamamen kapanabilen HyperFresh Plus çekmeceleri, bu alandaki gıdaların kokularının birbirine karışmasını da engelliyor. Portatif olan bu çekmeceler ihtiyaç duyulmadığında çıkarılabiliyor. Böylece buzdolabında daha fazla saklama alanı oluşturulabiliyor.


Akıllı Sensörlere Sahip FreshSense Teknolojisi

Genellikle dış ortam sıcaklığı ve buzdolabı kapağının sıklıkla açılması gibi nedenler buzdolabındaki ısının aniden yükselmesine neden olabiliyor. Akıllı sensörlere sahip FreshSense teknolojisi bu ısı değişimlerine anında karşılık vererek buzdolabı içerisindeki ısıyı sabit tutuyor. Bu teknoloji hem gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor hem de yeniden soğutma işleminin önüne geçtiği için büyük bir enerji tasarrufu sunuyor.


MultiAirFlow Teknolojisiyle Eşit ve Dengeli Soğutma

Çok yönlü hava akışı sağlayan MultiAirflow teknolojisiyle oluşturulan hava akımı, buzdolabı içerisinde yumuşak ve dengeli bir biçimde hareket ediyor. Soğutucunun her noktasını eşit derece soğutabilen bu sistemle, gıdalar ilk günkü tazeliklerini uzun süre koruyabiliyor. Bu teknoloji özellikle buzdolabına çok fazla yeni ürün yerleştirildiğinde ve kapağın uzun süre açık kaldığı durumlarda dolap içerisindeki soğuk havanın muhafaza edilmesini sağlıyor.


 

Özellikler
Markalar SiemensSiemens
Renk Inox
Kullanım Şekli Solo
Ürün Tipi Çift Kapılı
Enerji Sınıfı A+
Puanlar & Yorumlar

Siemens KG76NAI32N No-Frost Buzdolabı

Siemens KG76NAI32N No-Frost Buzdolabı
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı