Tükendi
Samsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır MakinesiSamsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır MakinesiSamsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır MakinesiSamsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır MakinesiSamsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır MakinesiSamsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesi Ürün Kodu : lm0dj4ss

Samsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

3.900,00 ₺ 4.450,00 ₺ 12% indirim
Enerji Sınıfı: A+++Genişlik (cm): 60Maksimum Devir Hızı: 1400
Markalar
Renk
Maksimum Devir Hızı
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

Samsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

3.900,00 ₺
Samsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Samsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi 3.900,00 ₺ 4.450,00 ₺
Ürün Detayları

Eco Bubble teknolojisi ile geliştirilen Samsung WW90K5410UX/AH A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, deterjanın en iyi şekilde köpürmesini ve kumaşa kusursuz bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor. Günlük kirler için üstün temizlik performansı sunan bu teknolojik özellik sayesinde düşük sıcaklıklarda yüksek enerji tasarrufu sağlayabilir, dilerseniz daha yoğun ve inatçı lekeler için Bubble Soak teknolojisi ile yoğun yıkama programını tercih edebilirsiniz.


Uzun Ömürlü ve Güçlü Çalışma Performansı

Dijital inverter teknolojisi ile tasarlanmış olan çamaşır makinesi motoru standart motorlara oranda çok daha güçlü ve sessiz bir çalışma performansı sunuyor. Kullanılan güçlü mıknatıslar sayesinde üstün performans özelliklerine rağmen enerjiyi en verimli şekilde tüketmeyi başaran Samsung çamaşır makinesi, hem çevreyi hem bütçenizi en iyi şekilde korumayı başarıyor. Aynı zamanda fırça kullanımını ortadan kaldıran bu gelişmiş tasarım aşınma oranını azaltarak maksimum dayanıklılık sunuyor.

Akıllı kontrol özelliği sayesinde geleneksel çamaşır makinelerinden çok daha fazlasına sahip olan Samsung A+++ Çamaşır Makinesi, baştan sona gelişmiş bir cihaz deneyimi yaşatıyor. Çamaşır makinenizin çalışma programını dilediğiniz her yerden ayarlayabilir, yıkamayı başlatabilir veya durdurabilir; devir seçimini, program süresini, kalan zamanı ve bitiş uyarısını görüntüleme imkanı bulabilirsiniz.

Yoğun ve inatçı lekeleri tek bir dokunuşla çıkarmayı başaran Bubble Soak teknolojisi en zorlu kirlerden dahi zahmetsizce kurtulmanızı sağlıyor. Makine içerisinde bulunan çamaşırların tamamını köpük içinde ıslatan ve bu sayede kalıcı lekeleri yumuşatarak lekeye derinlemesine nüfuz eden Bubble Soak teknolojisi ile zorlu lekelerden tek bir tuşla kurtulabilirsiniz.


Daha sıradan kirler ve standart giysiler için geliştirilen Eco Bubble teknolojisi, düşük sıcaklıklarda bile güçlü temizlik sunuyor. Deterjanın en iyi şekilde köpürmesini ve kumaşın her noktasına etkin şekilde nüfuz etmesini sağlayan bu gelişmiş teknoloji kirleri kolayca çıkarırken aynı zamanda kumaşları koruyor ve büyük oranda enerji tasarrufu sağlıyor.


Benzersiz kapak tasarımı ile çok daha kullanışlı bir modele dönüşen Samsung çamaşır makinesi, yıkama sırasında yeni çamaşır ekleme şansı veriyor. Eklemeyi unuttuğunuz bir giysiyi yıkama programını başlatmış olsanız dahi kolay ve hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz.


A+++ enerji verimliliği sınıfında yer alan Samsung çamaşır makinesi modeli, tüm teknik detayları ile son derece tasarruflu kullanım imkanı veriyor.


Siyah kristal kapak rengi ve inoks gövde tasarımı ile sıra dışı bir görünüm elde eden 1400 Devir Çamaşır Makinesi, bulunduğu ortama modern bir şıklık katıyor. Her yönden özenle geliştirilmiş olan bu üstün tasarıma sahip olabilir, evinizde ayrıcalıklı kullanım imkanlarının keyfini sürebilirsiniz.

Üstün Teknik Detaylar

Yıkama Kapasitesi: 9 kg

Enerji Sınıfı: A+++

Devir Hızı: 1400

Ürün Boyutları (YxGxD): 85 x 60 x 55 cm

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 130 kWh

Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 9400 lt

Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 53 dB / 74 dB

Ek Özellikler: Hızlı Yıkama, Zaman Erteleme, Ön Yıkama, Hassas Program


Şık ve Güvenilir Tasarım

İnoks gövde rengi, siyah kristal kapak ve LED panel görünümü ile şıklığı yakalayan Samsung çamaşır makinesi, alışılmışın dışında bir model olmayı başarıyor. Garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile birlikte satışa sunulan üstün teknoloji cihazı, şıklığı ile olduğu kadar kalitesiyle de kullanıcıların büyük beğenisini topluyor.


Yeni Nesil Tasarımlar ile Lider Teknolojik Cihaz Markası: Samsung

Cep telefonundan beyaz eşyaya, bilgisayardan çeşitli cihaz aksesuarlarına kadar birçok alanda yenilikçi tasarımlara imza atan ve en çok tercih edilen markaların başında gelen Samsung, geliştirdiği ürünler ile kullanıcıların her ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Son derece kaliteli materyaller ile güvenilir modeller yaratan lider marka, teknoloji pazarının en güçlü firmalarından biri olmayı başarıyor.


Verimli Performans, Maksimum Konfor

Köpük teknolojisi ile üst düzey performans sergileyen Samsung çamaşır makinesi, A+++ enerji verimliliği sınıfı ve 130 kWh yıllık enerji tüketimi ile son derece tasarruflu bir kullanım imkanı sunuyor. Üstün performans özelliklerine ek olarak Add Wash Akıllı Kapak Teknolojisi, akıllı kontrol, son hafıza ve çocuk kilidi gibi çok sayıda özelliği de bir arada bulunduran Samsung çamaşır makinesi ile siz de maksimum konfora ulaşabilir, alışılmışın dışında bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

 

Özellikler
Markalar SamsungSamsung
Renk Siyah
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1000 devir
Yıkama Kapasitesi 10 kg
Enerji Sınıfı A+++
Puanlar & Yorumlar

Samsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Samsung WW90K5410UX/AH 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı