Tükendi
Samsung RT46K6000S8/TR No-Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000S8/TR No-Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000S8/TR No-Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000S8/TR No-Frost Buzdolabı
Buzdolabı Ürün Kodu : 45yMNUM0

Samsung RT46K6000S8/TR No-Frost Buzdolabı

4.500,00 ₺
Ürün Tipi: Çift KapılıEnerji Sınıfı: A+Brüt Hacim: 468 Lt
Markalar
Enerji Sınıfı
Renk
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

Samsung RT46K6000S8/TR No-Frost Buzdolabı

4.500,00 ₺
Samsung RT46K6000S8/TR No-Frost Buzdolabı Samsung RT46K6000S8/TR No-Frost Buzdolabı 4.500,00 ₺
Ürün Detayları

Dönüştürülebilir dondurucusu ile kullanıcılara oldukça esnek bir kullanım fırsatı sunan Samsung RT46K6000S8/TR Twin Cooling Plus A+ 468 Lt No Frost buzdolabı, güçlü soğutma ve dondurma performansıyla adından söz ettiriyor. A+ enerji sınıfı buzdolabı, enerji verimliliği konusunda tasarruflu bir model arayan kullanıcılar için son derece cazip bir görüntü sergiliyor. Geniş hacimli olmasının yanı sıra isteğe bağlı olarak hacmi daha da genişletilebilen Samsung buzdolabı, kullanıcılar ekstra depolama alanına ihtiyaç duyduğunda kesin ve pratik bir çözüm sağlamış oluyor.


Üstün Teknolojisiyle Mutfaklara Konfor Katan Buzdolabı

• Twin Cooling Plus teknolojisi bölmeleri ayrı ayrı soğutarak gıdaların kokularının birbirine karışmasını önlüyor. Nem oranını %70 seviyesine çıkararak gıdaların çok daha uzun süre taze kalmasını ve lezzetini korumasını sağlıyor. Kuruma gibi problemler ortadan kalkmış oluyor.

• Buzdolabının esnek bir kullanım olanağı sunan dondurucu bölmesi ihtiyaç duyulduğunda bir soğutucuya dönüştürülebiliyor. Böylece ek depolama alanı yaratılmış oluyor. Dondurucu bölmesi kullanılmayacağı dönemlerde ya da enerji tasarrufunu maksimum seviyeye çıkarmak istendiğinde tamamen kapatılabiliyor.

• Tüm noktalara rahat bir şekilde erişebilmek için tasarlanmış olan kayan raf sayesinde kullanım rahatlığı yukarılara çıkıyor. Arkada ya da köşede kalmış olan her gıdaya kolayca ulaşılabiliyor.

• Dijital Inverter teknolojisi sayesinde kompresör hızı 7 farklı kademede otomatik olarak ayarlanıyor. Enerji tüketimini minimum seviyeye düşüren teknoloji, uzun ömürlü bir yapı ve oldukça sessiz bir çalışma sağlıyor.

• Daha az enerji tüketimiyle daha parlak ve güçlü bir aydınlatma yapan LED aydınlatma sistemi tüm alanın eşit bir biçimde aydınlatılmasını mümkün kılıyor.

• Kırılmaya dayanıklı temperli cam raf tasarımı soğutucu ve dondurucu bölmelerinde yer alan rafların ağır gıdaları da rahatlıkla depolamasına olanak veriyor.


Pratik Bir Kullanım Olanağı Sunan Özellikler

• No Frost özelliği bulunan Samsung buzdolabı modeli, buzlanma meydana gelmesine izin vermiyor.

• Deodorize özelliği ve aktif karbon filtre sayesinde sürekli temiz kalan hava, zararlı bakteri ve mikroorganizmalardan arındırılıyor. Filtreleme sayesinde kötü koku oluşumu da engellenmiş oluyor.

• Power Cool özelliği hızlı bir şekilde soğutulması gereken besinleri en kısa sürede soğutmaya yarıyor. Böylece bekleme süresi minimum seviyeye inmiş oluyor.

• Power Freze özelliği gıdaları maksimum hızda dondurmayı sağlıyor. Kullanıcılar etkili fonksiyonu kullanarak hızlı biçimde buz üretme şansına da sahip bulunuyor.

• Buzdolabı sıcaklığının diğer bölümlerden daha soğuk olduğu Fresh Room bölmesi et ve balık gibi çabuk bozulabilen besinler için tazeliklerinin korunabildiği ideal bir saklama alanı oluyor.


Öne Çıkan Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Çift Kapılı

Enerji Sınıfı: A+

Brüt Hacim: 468 Lt

Yıllık Enerji Tüketimi: 298 kWh

Ses Seviyesi: 41 dB

Dondurucu Bölme Hacmi: 111 Lt

Ürün Boyutları: 182.5 x 70 x 63.9 cm

Geleceği Şekillendirme Vizyonuyla Hareket Eden Samsung

1969 senesinde kurulan Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, televizyonla başladığı üretim yolculuğuna çamaşır makinesi ve buzdolabıyla devam etti. Bir yandan ürün yelpazesini genişleten firma, diğer taraftan yurtdışına ürün ithal etmeye başladı. Teknolojinin birçok alanında üretim gerçekleştiren Samsung, hızlı ve istikrarlı bir büyümenin sonunda dünyanın en değerli şirketlerinden biri haline geldi.

Teknolojisiyle geleceği şekillendirme vizyonu ortaya koyan ve önceliğini insan olarak belirleyen Samsung, akıllı özelliklere sahip ürünler üreterek kullanıcılara hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Türkiye pazarında da oldukça aktif olan ve kullanıcıların yoğun şekilde ilgi gösterdiği teknoloji devi, satış adedi itibarıyla zirvedeki markalar arasında yer alıyor.

 

 

 

Özellikler
Markalar SamsungSamsung
Enerji Sınıfı A++
Renk Inox
Kullanım Şekli Solo
Ürün Tipi Çift Kapılı
Puanlar & Yorumlar

Samsung RT46K6000S8/TR No-Frost Buzdolabı

Samsung RT46K6000S8/TR No-Frost Buzdolabı
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı