Tükendi
Samsung DW60M5040FS Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FS Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FS Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FS Bulaşık MakinesiSamsung DW60M5040FS Bulaşık Makinesi
Bulaşık Makinesi Ürün Kodu : i4ojdab2

Samsung DW60M5040FS Bulaşık Makinesi

2.990,00 ₺ 3.550,00 ₺ 15% indirim
Renk: InoxSes Seviyesi (dB): 48Kapasite: 13 Kişilik
Markalar
Renk
Kullanım Şekli
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

Samsung DW60M5040FS Bulaşık Makinesi

2.990,00 ₺
Samsung DW60M5040FS Bulaşık Makinesi Samsung DW60M5040FS Bulaşık Makinesi 2.990,00 ₺ 3.550,00 ₺
Ürün Detayları

Samsung DW60M5040FS A+ 5 programlı bulaşık makinesi, ev kullanımına uygun, mutfakta konfor sağlayan bir cihazdır. Sıradan bulaşık makinelerine göre artan program sayısı ve geniş iç hacmi ile fark yaratan ürün, Samsung etiketi ile kalitesini ispatlar. İnoks renkli model, gri mutfak cihazlarını tercih eden kullanıcılarına seçkin bir alternatif oluşturur. Elektronik kontrol paneli üzerinden kolaylıkla programlanabilen bulaşık makinesi, teknik özellikleri ile kullanıcılarına avantaj sağlar. Kalabalık misafirler ağırlayan mutfakseverler veya kalabalık aileler için ideal olan tasarım, ayarlanabilir raf sistemi sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarına uygun çözümler üretir.


Bulaşık Makinesinden Beklentinizi Yükseltin

Samsung DW60M5040FS, esnek raf tasarımı ile kullanıcılarının yüksekliği ayarlayabilmesine imkan tanır. Tek dokunuşlar 5 cm yükselebilen ve alçaltılabilen raflar, geniş kapların kolaylıkla yerleştirilmesini sağlar. Büyük tencereler, uzun servis tabakları veya farklı boyut ve şekillerdeki kaplar rahatlıkla makinede yıkanabilir.

Bulaşık makinesi yarım yük özelliği ile az bulaşığın bile beklenmeden yıkanmasını mümkün kılar. Yarım yük özelliği aktifleştirildiğinde yalnızca alt kısım temizlenebilir. Az yerde yıkama gerçekleştiren makine daha kısa zamanda ve daha az enerji harcayarak çalışır.

Samsung bulaşık makinesinin hijyen fonksiyonu belli programlarla beraber aktifleşir. Daha uzun durulama süresi ve daha yüksek sıcaklıkta yıkama vadeden fonksiyon, bakteri ve mikropları öldürür. Yıkama sıcaklığı 70 dereceye kadar artar. Bu sayede bulaşıklarda tam hijyen elde edilir.

Bulaşık makinesinde hızlı program seçeneği de mevcuttur. 60 dakikalık özel program, kısa sürede hem yıkama hem de kurutma işlemlerini tamamlayarak kapları yeniden kullanıma hazır hale getirir. Zamandan tasarruf sağlayan özellik, yoğun temizlik gerektirmeyen küçük yükler için idealdir.

Yoğun yıkama programı ile zorlu kirlerin bile üstesinden gelen bulaşık makinesi, kapları çizmeden temizler.

Tabak yerleştirme alanı, çatal bıçak sepeti, bardak yerleştirme bölümü gibi kullanışlı sepet tasarımı bulunduran bulaşık makinesinde bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olan tüm kaplar temizlenebilir.


13 Kişilik Bulaşık Alabilen Geniş İç Hacim

Program Sayısı: 5

Yıkama Kapasitesi: 13 kişilik

Enerji Sınıfı: A+

Ürün Boyutları (Y x G x D): 83.5 x 59.5 x 60 cm

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 295 kWh

Su Tüketimi (lt/program): 12 litre

Ses Seviyesi (dB): 48

Samsung, Evlere Teknoloji Getiren Marka


Güney Kore'de başlayan serüvenini dünyaya yayılan geniş ağıyla sürdüren Samsung, 1938 yılından bu yana tüketicilerine hizmet vermektedir. Cep telefonu gibi mobil cihazların yanında televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarda ve küçük ev aletlerinde kullanıcılarına konfor vadeden marka, evlere son teknolojiyi getirir. İnovatif tasarımları ile sektöre yön verir. Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de kullanıcılarına en iyiyi ve en yeniyi sunan marka, kaliteyi deneyimlemenizi sağlar. Geniş servis ağı ve uzman müşteri destek kadrosu ile kullanıcılarına satış sonrası da destek olan Samsung, şık ve kullanışlı ürünleri marka çatısı altında bulundurur.


Kullanışlı ve Şık Tasarım

Samsung DW60M5040FS A+ 5 programlı bulaşık makinesi, kullanışlı ve şık özellikleri ile evlerinizde yer almayı hak eder. Kullanıcılarına garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile beraber teslim edilen ürün, çocuk kilidi özelliği ile aileler için de güvenli kullanım vadeder. Sterilizasyon fonksiyonu sayesinde hijyeni garantileyen ürün, ayarlanabilir rafları ile kullanıcı dostu olduğunu ispat eder.

Siz de Samsung bulaşık makinesini tercih ederek mutfaklarınızda profesyonel bir yardımcıya sahip olabilirsiniz. Şıklığı ile mutfak dekorasyonunu estetikle tamamlayan cihaz, modern tarzdaki evler için uygun bir seçimdir. Hemen şimdi sipariş verin, mutfağınıza teknolojiyi getirin.

 

Özellikler
Markalar SamsungSamsung
Renk Inox
Kullanım Şekli Solo
Kapasite 9 Kişilik
Program Sayısı 6
Enerji Sınıfı A++
Puanlar & Yorumlar

Samsung DW60M5040FS Bulaşık Makinesi

Samsung DW60M5040FS Bulaşık Makinesi
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı