Tükendi
JBL Arena180Bk Kule Tipi 2-Yollu Dual Woofer Hoparlör Beyaz
Ev Sinema Sistemleri Ürün Kodu : 65VMNUM5

JBL Arena180Bk Kule Tipi 2-Yollu Dual Woofer Hoparlör Beyaz

999,00 ₺
Çözünürlük
Renk
Markalar
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

JBL Arena180Bk Kule Tipi 2-Yollu Dual Woofer Hoparlör Beyaz

999,00 ₺
JBL Arena180Bk Kule Tipi 2-Yollu Dual Woofer Hoparlör Beyaz JBL Arena180Bk Kule Tipi 2-Yollu Dual Woofer Hoparlör Beyaz 999,00 ₺
Ürün Detayları

JBL Arena180Bk Kule Tipi 2-Yollu Dual Woofer Hoparlör Beyaz

Çok amaçlı kullanım için tasarlanan JBL Arena 180 Kule Tipi Hoparlör, kompakt tasarımı güçlü ses performansıyla buluşturuyor. Film, müzik ve oyunların keyfini çıkarmak için tek başına kullanılan model, JBL Arena hoparlör serisi içinde yer alan 2 katlı hoparlör, 2 kitaplık hoparlörü, 1 orta kanal hoparlörü ve 1 subwoofer ile birlikte kullanılarak çok daha güçlü bir sesin parçası oluyor. 

İmza Ses Performansı

 • Üstün HDI dalga kılavuzu teknolojisi kullanan model, gerçek sesleri oluşturabilmek için en küçük detayı bile değerlendiriyor. Üstün ses teknolojisini, efsane hâline gelen JBL M2 ana referans monitöründen alan kule tipi hoparlör, benzersiz akustik ses deneyimi sunuyor. 
 • Ürünün, kullanıcı konforu sunmak adına bilgisayar için optimize edilmiş sürücü konumlandırma ve ağ entegrasyonu bulunuyor. Hızlı ve kesintisiz bağlantı sunan model; film, müzik, maç ya da oyun keyfinizin yarıda kesilmesine engel oluyor.
 • JBL ile özdeşleşen ses kalitesini sunmak adına tasarlanan kule tipi hoparlör, birbirleriyle ortaklaşa çalışan iki adet 7 inçlik yüksek çıkışlı poli-selüloz woofer ve arka  ateşleme ayarlı bir bas limanı sayesinde güçlü ve berrak bir ses deneyimi sunuyor. Tasarımda yer alan 1 inçlik yumuşak kubbeli tweeter, temiz olduğu kadar güçlü ve yüksek ses sağlıyor. 
 • Açılı yan ve üst panellerle zenginleştirilen çağdaş kabin şekli, cihazın modern ve sofistike bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Minimalist ızgara, yumuşak dokunuşlu boya ve fırçalanmış metal kaplamalara sahip olan JBL Arena180 Kule Tipi Hoparlör Beyaz rengin yanı sıra siyah renk seçeneğiyle de göz dolduruyor. 
 • Televizyon, bilgisayar, oyun konsolu ve müzik seti için optimize edilen model, güçlü ve hassas ses santrali olma özelliği taşıyor. Yüksek bütçeler ayırmadan müzik sistemi kurmak ya da gerçekçi ses deneyimiyle buluşmak için iyi bir alternatif oluyor. 

Güçlü ve Hassas Ses

 • Ürün Tipi: Kule tipi hoparlör
 • Boyutları (Y x G x D): 1086 x 217 x 314 mm
 • Hassasiyet: 88 dB
 • Frekans Aralığı: 39 Hz - 40 kHz
 • Önerilen Amplifikatör Gücü: 20 - 225 W

JBL Arena 180 Kule Tipi Hoparlör, JBL'in performansı ve tasarımıyla efsane hâline gelen M2 Master Reference Monitor'den esinlenilerek geliştirilmiş bulunuyor. Yenilikçi ses teknolojilerini kompakt tasarımda bir araya getiren JBL, çok daha ekonomik rakamlara inanılmaz ses kalitesini evlere taşıyor. Sadece 15,2 kg ağırlığına sahip olan model, Arena serisinin ana elemanları arasında yer alıyor. Tek başına sunduğu ses kalitesi ve gücü, Arena serisinde yer alan diğer modellerle bir araya geldiğinde zirveye ulaşıyor. 

Kutu İçeriği

En iyi ses kalitesi için mühendis ve ses sanatçılarının birlikte çalıştığı JBL Arena 180, Arena serisinin güçlü bir üyesi olarak öne çıkıyor. Kullanıcı dostu detaylara yer verilen model, kutudan çıkan ayrıntılı kullanım kılavuzu sayesinde ekstra bir yardıma ihtiyaç duyulmadan kuruluyor ve kullanılıyor. Garanti belgesinin yanı sıra halı gibi yumuşak zeminlerde rahatlıkla kullanılabilmesini sağlayan 4 adet özel ayakla beraber teslim ediliyor. 

Köklü Ses Teknolojileri Markası

1946 yılında, James Bullough Lansing tarafından kurulan JBL, dünyanın en köklü ses teknolojileri ve hoparlör markaları arasında yer alıyor. Adını, kurucusunun isminin ilk harflerinden alan marka, Amerika'nın ses elektroniği şiketi Harman Electronics çatısı altında hizmet veriyor. Profesyonel kullanım için tasarladığı ürünlerle adını duyuran marka, ev kullanıcılarının hizmetine yenilikçi ses teknolojilerini şık, kompakt ve kullanışlı tasarımlarla sunuyor. Hoparlör, ev sinema sistemleri, ses bombası ve kulaklık modelleriyle ev kullanıcılarına ulaşan marka; malzeme kalitesi, fiyat politikası ve satış sonrası sunduğu destek sayesinde tercih ediliyor. 

Özellikler
Çözünürlük 4K4K
Renk Inox
Markalar JBLJBL
Puanlar & Yorumlar

JBL Arena180Bk Kule Tipi 2-Yollu Dual Woofer Hoparlör Beyaz

JBL Arena180Bk Kule Tipi 2-Yollu Dual Woofer Hoparlör Beyaz
 • Muhteşem (0) 0%
 • İyi (0) 0%
 • Orta (0) 0%
 • Kötü (0) 0%
 • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı