Tükendi
Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema SistemiHarman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi
Ev Sinema Sistemleri Ürün Kodu : 7OVMNUMA

Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi

2.259,00 ₺
4 adet 3D HDMI girişiMHL bağlantısISpotify Connect özelliği
Çözünürlük
Renk
Markalar
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2

Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi

2.259,00 ₺
Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi 2.259,00 ₺
Ürün Detayları

Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi

Güçlü ve etkili ses sistemleri üreticisi Harman Kardon, yeni modeli Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Hoparlör takımı, TV sistemleri ile beraber kullanıldığında sinema havası estiriyor. Gerçek müzik ve ses deneyimi yaşayan kullanıcılar, modelin ürünün performansından memnun olduklarını belirtiyor. Eğlenceyi eve taşıyan müzik sistemi, 121 mm yükseklik, 440 mm genişlik ve 300 mm derinliği ile her eve uyum sağlıyor. Kolay ve zarif kullanımıyla her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Dayanıklı yapısı, uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım sunuyor. Model, daha iyi ses performansını sağlamak amacıyla 4K geçişi olan dört adet HDMI girişi bulunduruyor. HDCOM1515S AVR151S+HKTS5, aynı zamanda USB girişi sayesinde akıllı cihazlardaki içerikleri de seslendiriyor. Kullanıcılar, basit arayüze sahip modeli kullanırken zorluk yaşamıyor. Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler, ürün ile birlikte gelen kullanma kılavuzundan yararlanabiliyor.


Mükemmel Ses Kalitesine Sahip Müzik Sistemi

Benzersiz ses kalitesine sahip müzik sistemi, kullanıcılarını; film, dizi, belgesel ve maç izlerken gerçekçi sesler ile etkiliyor. Kullanıcılarını TV başına kilitleyen ürün, görsel seyri güçlü ses ile destekleyerek daha çok keyif alınmasını sağlıyor. Zarif ve şık tasarıma sahip yeni nesil müzik sistemi, sinemadaki ses gücünü ve konforunu evlere taşıyor. Model, kanal başına 75 Watt gücünde yüksek performansa sahip amplifikatör ve 2 yollu dome tweeter sahibi uydu hoparlörler ile benzersiz bir ses ziyafeti sunuyor. Model üzerinde ayrıca, dâhili vTuner, MHL bağlantısı, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master ses çözme özellikleri bulunuyor. Tüm bu özellikleri ile müzik sistemi, diğer modeller arasından kolayca sıyrılıyor. Müzik sistemi, 5+1 olarak TV ünitesine göre konumlandırıldığında evin ambiyansı değişiyor. Kullanıcılar, koltuklarına oturduklarında ses, her yönden eşit olarak kullanıcıya iletiliyor.


Müzik Sisteminin Gelişmiş Özellikleri

 • Müzik sistemi, kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlıyor.
 • Düşük enerji tüketimiyle kullanıcı ve çevre dostu olduğunu gösteriyor.
 • GreenEdge teknolojisi sayesinde hem yüksek performans hem de çevre dostu olduğunu ispatlıyor.
 • 60W + 5 x 75 W çıkış ile benzersiz bir ses gücü veriyor.
 • FM radyo özelliği ile radyo dinleme keyfi sunuyor.
 • 220-240 V AC, 50 Hz/60 Hz güç gereksinimi ile çalışıyor.

Güçlü Ses Gücü ile Bitmeyen Eğlence

Kolay kullanım sunan model, iOS ve Android cihazlarda Remote Control üzerinden kontrol edilebiliyor. Kullanıcılar, oturdukları yerden ses sistemine komut vermenin rahatlığını yaşıyor. Yeni nesil model, 375 Watt gücünde 5.1 kanallı A/V alıcısı sayesinde film, dizi, müzik ve oyunlarda arzu edilen ses deneyimini yaşatıyor. Yüksek ses gücünde titreme ve cızırtı olmadan çıkış yapıyor. Bas ve ekolayzır ayarlarını optimize olarak yansıtan müzik sistemi, farklı içerik türlerinde dahi en iyi ses performansını sunuyor. Ürün, kalitesinin yanı sıra çevreciliği ile de ön plana çıkıyor. Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi, GreenEdge sertifikası ile doğa ve çevre dostu olduğunu gösteriyor. Kullanıcılar; yüksek kalite, performans ve doğaya uyumlu müzik sistemini, tercih listelerinde ilk sıraya koyuyor. Eğer sizin de isteğiniz şık ve performansı yüksek bir müzik sistemine sahip olmak ise Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi tam size göre bir seçenek oluşturuyor.


Teknik Özellikler

 • 4 adet 3D HDMI girişi
 • MHL bağlantısI
 • Spotify Connect özelliği
 • Dolby TrueHD ve DTS-HD Master ses çözme
 • EzSet/EQ III otomatik-kalibrasyon
Özellikler
Çözünürlük 4K4K
Renk Inox
Markalar Harman KardonHarman Kardon
Puanlar & Yorumlar

Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi

Harman Kardon AVR 151S + HKTS5 Hoparlör HDCOM 1515S Ev Sinema Sistemi
 • Muhteşem (0) 0%
 • İyi (0) 0%
 • Orta (0) 0%
 • Kötü (0) 0%
 • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı