Tükendi
Altus AL-355 T A+ 450 lt Statik BuzdolabıAltus AL-355 T A+ 450 lt Statik BuzdolabıAltus AL-355 T A+ 450 lt Statik Buzdolabı
Buzdolabı Ürün Kodu : rn3shje2

Altus AL-355 T A+ 450 lt Statik Buzdolabı

2.899,00 ₺
free-delivery Ücretsiz gönderi

Altus AL-355 T A+ 450 lt Statik Buzdolabı

2.899,00 ₺
Altus AL-355 T A+ 450 lt Statik Buzdolabı Altus AL-355 T A+ 450 lt Statik Buzdolabı 2.899,00 ₺
Ürün Detayları

Altus Al 355 T A+ 450 Lt Statik Buzdolabı, yüksek depolama hacminin sağladığı geniş depolama alanı yardımıyla kullanıcıların mutfaklardaki ihtiyaçları için etkili çözümler sunuyor. Son derece sade tasarımıyla mutfaklarda göze hoş gelen bir görünümü destekleyen ürün, ideal boyutlarıyla hem eski hem de yeni tip mutfaklara uyum sağlıyor. Ürün rengiyle uyumlu, dayanıklı ayak desteği dolabın dengede durmasını ve zeminde kayma yaşamasını önleyerek güvenli bir kullanım deneyimi yaşatıyor. İki kapılı üretime sahip ürünün her iki kapısında da bulunan kapı kolları ürünü kullanmayı kolaylaştırıyor. Yine iki kapısında da yer alan mıknatıs desteğiyle kapanma teknolojisi kapıların yavaş ve yumuşak bir şekilde kapatılabilmesini mümkün kılarak uzun ömürlü bir kullanımı destekliyor. Dışarıdaki havanın içeriye nüfuz etmesini önleyen kapı contası verimli bir soğutma için uygun koşulları oluşturuyor.


Altus Buzdolabı ürününün her iki kapısındaki metal menteşeler düşük enerjiyle dolap kapılarının kolayca hareket ettirilebilmesini mümkün kılıyor. Ekstra enerji harcaması yapılmaması adına kapılardan herhangi bir tanesi uzun bir süre açık bırakılırsa devreye uyarı sinyali sesi giriyor ve kapının kapatılması gerektiği yönünde kullanıcıları ikaz ediyor. Soğutucu kısımdaki şeffaf plastik çekmece sebzelik olarak görev yapıyor. Sebzelerin daha taze ve bir arada saklanmasını sağlayan çekmece çıkarılabilir olan yapısıyla saniyeler içerisinde temizlenebiliyor. Kırılma ve çatlama gibi sorunlara karşı dayanıklı olan çekmece sert plastikten üretilmesiyle dayanıklı bir yapı taşıyor. A+ enerji verimliliği kategorisinde bulunan ürün, A sınıfı elektrik tüketimi seviyesine oranla %20 daha az enerji harcıyor. Dondurucunun kapısında bulunan Altus yazısı minimalist tasarımı destekleyen ürünün kalitesini yansıtan özellikte sunuluyor.


Konforlu Kullanım Yaratan Buzdolabı


Altus Statik Buzdolabı, soğutucu bölümündeki 4 adet cam rafıyla farklı farklı ürünleri birbirine karıştırmadan depolamak için elverişli koşullar yaratıyor.

Dondurucusunda bulunan bir adet raf et, balık gibi gıdalarla dondurma, pizza gibi ürünlerin rahat bir şekilde saklanabilmesi için uygun alan oluşturuyor.

Yıllık 348 kWh elektrik tüketen ürün, aile bütçesine yaptığı katkılarla alıcılarının beğenisini kazanıyor.

Düşük sesle çalışan beyaz eşyalarla evdeki sessizliği korumayı amaçlayan tüketicilerin bu ihtiyacına cevap veren Altus A+ Buzdolabı, 40 desibellik çalışma sesi seviyesiyle takdir kazanıyor.

Altus A+ Statik Buzdolabı, 64 santimetrelik derinliğe ulaşan iç alanı yardımıyla dolabın geniş bir depolama alanı yaratmasını mümkün hale getiriyor. 437 litrelik toplam hacme sahip olan ve solo olarak kullanılabilen ürün, statik soğutma sistemiyle soğutma işlemlerini gerçekleştiriyor. Bu soğutma yöntemi eski nesil buzdolaplarında görülen buz ve karlanma oluşumunu minimum düzeye indirerek daha modern bir teknolojiyi tüketicilere sunuyor. Altus 450 Lt Statik Buzdolabı ürününün yaratıcı ve pratik bir kullanım alanı oluşturan soğutucu kapısı 3 farklı işlevsel depolama alanı oluşturuyor. Bu alanın en üst rafındaki yumurtalık kapları kırılmaya müsait bir yapı taşıyan yumurtalar için güvenli bir saklama bölgesi sağlıyor. Diğer iki rafsa içecek ve kavanoz ürünlerini az alan kaplayarak depolamak konusunda tüketicilerin elini güçlendiriyor. 


Donanımlarıyla Kolaylıklar Sunan Buzdolabı


Ürün Tipi: Çift Kapılı 

Enerji Sınıfı: A+

Brüt Hacim: 450 Lt

Dondurucu Kısım Hacmi: 115 Lt 

Ses Seviyesi: 40 dB

Yıllık Enerji Tüketimi: 349 kWh

Ürün Boyutları (YxGxD): 185 cm x 70 cm x 64.8 cm


Yerli Buzdolapları Üreten Yenilikçi Marka


Koç Grubu bünyesinde yer alan ve yerli malı buzdolabı üretimi gerçekleştiren Altus, yenilikçi teknolojilere verdiği önemle beğeni toplamayı başarıyor. Markanın kullanıcıların işlerini kolaylaştıran akılcı özelliklere sahip ürünleri, hem zamandan hem de harcamalardan tasarruf etmeyi sağlayarak takdir görüyor.

Puanlar & Yorumlar

Altus AL-355 T A+ 450 lt Statik Buzdolabı

Altus AL-355 T A+ 450 lt Statik Buzdolabı
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı