Tükendi
Altus AL-345 T A+ 420 lt Statik BuzdolabıAltus AL-345 T A+ 420 lt Statik BuzdolabıAltus AL-345 T A+ 420 lt Statik Buzdolabı
Buzdolabı Ürün Kodu : 1yag5ndq

Altus AL-345 T A+ 420 lt Statik Buzdolabı

3.099,00 ₺
free-delivery Ücretsiz gönderi

Altus AL-345 T A+ 420 lt Statik Buzdolabı

3.099,00 ₺
Altus AL-345 T A+ 420 lt Statik Buzdolabı Altus AL-345 T A+ 420 lt Statik Buzdolabı 3.099,00 ₺
Ürün Detayları

Saygın elektronik eşya üreticilerinden biri olan Altus AL-345 T çift kapılı buzdolabı modeli ile kullanıcıların ilgi gösterdiği bir modele imza atar. Sahip olduğu donanımlarla fark edilen Altus AL-345 T çift kapılı buzdolabı, ev tipi kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Estetik dış görünümü ve güncel özellikleriyle dikkat çeken model, geniş iç hacmi aracılığıyla gıda ürünlerinizi kolayca saklamanıza imkan verir. Yenilikçi bir anlayışın ürünü olan Altus AL-345, statik dondurucu özelliği sayesinde yiyecek ve içeceklerinizin uzun süre taze bir biçimde kalmasını sağlar.


Pratik Kullanıma İmza Atan Tasarım


  • Altus AL-345 T çift kapılı buzdolabı, mekanik sensörlü kontrol paneli aracılığı ile pratik bir kullanım olanağı tanır.
  • Solo kullanım şekli ile çalışan model, yandan LED aydınlatma teknolojisi vasıtası ile kullanıcılarına kolay ve kullanışlı bir buzdolabı deneyimi yaşatır.
  • Altus AL-345, içerdiği çok yönlü soğutma sistemi ve 4 adet soğutucu raf ayrıntısı sayesinde sakladığı gıda ürünlerini tatmin edici bir tazelikte koruyarak kullanıcılarından tam not alır.
  • 41 dB ses seviyesi ile çalışan Altus çift kapılı buzdolabı modeli, uygun aralıklardaki ses seviyesi sayesinde kullanıcılarına sessizlik vadeder.
  • Model, değiştirilebilir kapı açılış yönü eklentisiyle konforlu bir kullanımın kapısını aralar.


Göze hoş gelen dış görünümü ile fark edilen Altus AL-345 T çift kapılı buzdolabı, kullanıcıların karşısına beyaz renk tercihi ile çıkar. Model, itinayla belirlenmiş renk seçeneği ile estetik bir tasarıma sahip olurken, bu özelliği Altus kullanıcıları tarafından da beğeni ile karşılanır. Altus buzdolabı, estetik ve dinamik tasarımının yanı sıra kullanışlı ölçüleri ile de beğenilir. 170.5 cm yüksekliğe, 70 cm genişliğe, 67.5 cm de derinliğe sahip olan model, fonksiyonel ölçüleri sayesinde az bir yer kaplar.


Gelişmiş teknik özellikleri ve yakaladığı performans ile öne çıkan Altus çift kapılı buzdolabı modeli, ev hanımlarının mutfaktaki en iyi destekçilerinden biridir. Altus AL-345 buzdolabı modeli, tüm bu özelliklerinin yanında birinci sınıf malzemelerden meydana gelen iç ve dış yapısı ile de sevilir. Modelin raf yapısı ise kırılmaya dayanıklı olduğu gibi, kolay temizlenebilme özelliğine de sahiptir.


Gelişmiş Teknik Özellikler


Ürün Tipi: Çift Kapılı

Enerji Sınıfı: A+

Brüt Hacim: 420 Lt

Dondurucu Kısım Net Hacmi: 97 Lt

Yıllık Enerji Tüketimi: 323 kWh

Ürün Boyutları (Y x G x D): 170.5 x 70 x 67.5 cm


Kullanıcı Dostu Tüketim Değerleri


Altus AL-345 T A+ 420 Lt çift kapılı buzdolabı, estetiği ön plana çıkaran tarzı ve gelişmiş teknik donanımının yanında sunduğu enerji tasarrufu ile de oldukça beğenilen bir modeldir. A+ enerji sınıfında yer alan buzdolabı, 323 kWh değerindeki yıllık enerji tüketim değeri ile kullanıcılarına tasarruf dolu bir buzdolabı kullanımı sağlar. Tüm bunları sessiz bir şekilde başarabilen model, 41 dB olarak ölçülen ses seviyesi sayesinde bulunduğu alanda kimseyi rahatsız etmeden etkileyici bir sessizlik içerisinde çalışır.


Teknolojik Yenilikler ile Tamamlanan Altus Konforu


İlk olarak 1998 tarihinde üretime başlayan Altus, o yıldan itibaren tüketicilerle buluşturduğu sayısız elektronik eşya ile saygın markalar arasında yerini almıştır. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, klimalardan su ısıtıcılarına kadar zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Altus, Türkiye’nin köklü kuruluşu Arçelik A.Ş.’nin markalarından birisi olarak ürün ve hizmet sunmaktadır. Markanın ürettiği buzdolabı modelleri arasına eklediği AL-345 T A+ 420 Lt çift kapılı buzdolabı modeli, estetik görünümü ve içerdiği özellikler ile dikkat çeker. Siz de görsellik ve yüksek performansı buluşturan Altus buzdolabı modelini tercih ederek mutfağınızda geçireceğiniz zamanı daha renkli bir hale getirebilir, modelin sizin için sunacağı avantajlardan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.


Ürün Rengi Beyaz

Ürün Tipi İki Kapılı

Enerji Sınıfı A+

Toplam Brüt Hacim 420

Dondurucu Bölme Net Hacmi (lt) 97

Soğutucu Bölme Net Hacmi (lt) 292

Ses Seviyesi (dBA) 41

Sıcaklık Yükselme Süresi (saat) 21

Şarj (kg) 0.058

Kontrol Sistemi Mekanik Sensörlü

Yıllık 25°c Enerji Sarfiyatı (kwh/yıl) 323

Soğutma Sistemi Statik

Kapı Yönü Çevirebilme Var

Aydınlatma Tipi Yandan LED Panel

Sebzelik Adedi 2

Günlük 25°c Enerji Sarfiyatı (kwh/24h)(CL) 0.884

Buzluk Tipi Buzluk

Günlük Dondurma Kapasitesi (24h/kg ) 5.5

Günlük Buz Yapma Kapasitesi (kg) 2

Derinlik 67.5 cm

Genişlik 70.0 cm

Yükseklik 170.5 cm


Puanlar & Yorumlar

Altus AL-345 T A+ 420 lt Statik Buzdolabı

Altus AL-345 T A+ 420 lt Statik Buzdolabı
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı