Tükendi
Altus AL-306 E A+ 140 lt Statik Büro Tipi Mini BuzdolabıAltus AL-306 E A+ 140 lt Statik Büro Tipi Mini BuzdolabıAltus AL-306 E A+ 140 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı
Buzdolabı Ürün Kodu : nz11vg7b

Altus AL-306 E A+ 140 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

1.099,00 ₺
free-delivery Ücretsiz gönderi

Altus AL-306 E A+ 140 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

1.099,00 ₺
Altus AL-306 E A+ 140 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı Altus AL-306 E A+ 140 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı 1.099,00 ₺
Ürün Detayları

Rahat ve İşlevsel Bir Buzdolabı Tasarımı


• Altus AL 306 E büro tipi buzdolabı modeli, mekanik kontrol sistemi aracılığı ile kolay bir kullanım imkanı tanır.

• Solo kullanım şekli ile çalışan Altus buzdolabı, çevrilebilen kapı yönü özelliği ile kullanıcılarına konforlu bir buzdolabı deneyimi sunar.

• Cihaz, içeriğinde yer alan antibakteriyel conta eklentisi ile bakteri oluşumunu önleyerek sağlıklı bir buzdolabı kullanımı sağlar.

• Standart aydınlatma fonksiyonuna sahip olan Altus A+ buzdolabı modeli, bu özelliği ile pratik bir kullanımın önünü açar.

• Model, üretiminde yer alan statik soğutma özelliği sayesinde yiyecek ve içecekleri ilk günkü tazeliğinde muhafaza eder. Böylece kullanıcılarının daima taze ürünler tüketmesine ön ayak olur.


Dinamik dış tasarımı ile dikkat çeken Altus AL 306 E A+ 140 Lt büro tipi buzdolabı modeli, sahip olduğu beyaz renk seçeneği ile bulunduğu her ortama uyum sağlar. Cihaz, özenle seçilmiş renk tercihi ile estetik bir görünüme ulaşır ve bu özelliği Altus kullanıcıları arasında beğeni toplar. Altus AL 306 modeli, estetik tasarımının yanında kullanışlı ebatları ile de fark edilir. 84 cm yüksekliğe, 54.5 cm genişliğe, 60 cm derinliğe sahip olan model, kullanışlı ebatları ile özellikle dar alanlar için ideal bir buzdolabı görevi görür.


Güncel özellikleri ve tatmin edici performans değerleri ile öne çıkan Altus büro tipi buzdolabı, kullanıcılarının en iyi destekçilerindendir. Altus buzdolabı, tüm bu özelliklerinin yanı sıra kaliteli malzemelerden meydana gelen dış malzeme yapısı ile de beğenilir. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak tasarlanan dış yapısı, buzdolabının kullanım ömrünü artırdığı gibi, estetik görüntüsüne de katkıda bulunur.


Öne Çıkan Zengin Teknik Donanım


Ürün Tipi: Tezgah Seviyesi

Enerji Sınıfı: A+

Brüt Hacim: 140 Lt

Dondurucu Kısım Net Hacmi: 13 Lt

Yıllık Enerji Tüketimi: 177 kWh

Ses Seviyesi: 40 dBa


Yüzleri Güldüren Tüketim Değerleri

Altus AL 306 E A+ 140 Lt büro tipi buzdolabı, estetik yapısı ve güncel teknik özelliklerine ek olarak kullanıcılarına sunduğu enerji tasarrufu ile de tanınır. A+ enerji sınıfında yer alan model, 177 kWh değerindeki yıllık enerji tüketim değeri ile kullanıcılarını tasarruflu bir buzdolabı deneyimi ile tanıştırır. Bu çalışmasını sessiz bir biçimde yapabilen model, 40 dB olarak ölçülen ses değeri sayesinde belirgin bir sessizlik içerisinde hizmet verir.


Altus Avantajlarından Yararlanmak Şimdi Çok Kolay


İlk olarak 1998 tarihinde faaliyete başlayan Altus, o tarihten itibaren tüketicilerle buluşturduğu elektronik eşyalarla ile saygın markalar arasında yerini almıştır. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, klimalardan su ısıtıcılarına kadar zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Altus, Türkiye’nin köklü kuruluşu Arçelik A.Ş.’nin alt markalarından birisi olarak ürün ve hizmet sunmaktadır.


Altus markasının dikkat çeken buzdolabı modeli AL 306 E büro tipi buzdolabı, sağladığı fayda ve tatmin edici performans değerleri ile önerilebilecek buzdolabı modelleri arasında yer alır. Siz de kalite ve işlevselliği buluşturan Altus AL 306 E buzdolabını tercih ederek yiyecek ve içeceklerinizi ideal soğukluk seviyelerinde saklayabilir, modelin sizin için sağlayacağı avantajlara kolaylıkla erişebilirsiniz.


Ürün Tipi Tezgah Seviyesi

Ürün Rengi Beyaz

Toplam Brüt Hacim (lt) 140

Enerji Sınıfı A+

Kontrol Sistemi Mekanik

Aydınlatma Tipi 206

Dondurucu Bölme Net Hacmi (lt) 13

Soğutucu Bölme Net Hacmi (lt) 101

Soğutucu Gaz R600a

Ses Seviyesi (dBA) 40

Antibakteriyel Conta Var

Buzluk Tipi Buzluk

Buz Yapma Kapasitesi (kg/24 saat) 1,00

Gövde Raf Tipi Profilsiz Tel Raf

Kapı Yönü Çevirebilme Var

Buzd.'nın Çalıştığı Min. Sıcaklık (ºc) -5

25°c Enerji Sarfiyatı(kwh/24saat) 0,485

Dondurma Kapasitesi (kg/24 saat) 2,0

Yükseklik (cm) 84

Derinlik (cm) 60

Genişlik (cm) 54,5

Puanlar & Yorumlar

Altus AL-306 E A+ 140 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

Altus AL-306 E A+ 140 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı